Wrocław Dworzec < Wypożyczalnia samochodów i wynajem aut na terenie Polski - Rentis.com

Lokalizacja odbioru i zwrotu

Punkt Spotkań
Marszałka Józefa Piłsudskiego 105Marszałka Józefa Piłsudskiego 105
Wybierz lokalizację
Wybierz lokalizację

Wynajem samochodów - Wrocław Dworzec Punkt Spotkań

Bardzo atrakcyjny cennik najmu oraz formalności trwające zaledwie 15 minut – m.in. takie standardy w branży wyznacza wypożyczalnia samochodów Rentis Wrocław. Do tego należy jeszcze dodać najwyższą dbałość o komfort i bezpieczeństwo Klientów. Przekonaj się, że wynajem samochodów osobowych i dostawczych jest opłacalny.

Wypożycz samochód we Wrocławiu…

…i oddaj go w innym mieście. Wynajmując auto w danym mieście, można go oddać w dowolnym punkcie – jednym z kilkudziesięciu zlokalizowanych w różnych regionach Polski. Istnieje również opcja zdania pojazdu w punktach Rentis znajdujących się poza granicami naszego kraju. Wówczas należy to zawczasu uzgodnić z wynajmującym. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne dla osób, które decydują się na dłuższe podróżowanie po różnych zakątkach kraju, ale i nie tylko. Zatem polecamy zdecydować się na wynajem samochodów we Wrocławiu i np. rozpoczęcie wakacyjnych wojaży.

Wynajem długoterminowy, średnioterminowy i na krótki okres

Wypożycz samochód we Wrocławiu na ile potrzebujesz i ciesz się niskimi kosztami. W zależności od potrzeb Klienci mogą zdecydować się na wynajem długoterminowy (powyżej roku), powyżej 30 dni (średnioterminowy) i poniżej 30 dni (krótkoterminowy). Pierwsza z wymienionych opcji jest chętnie wybierana przez właścicieli firm mających zamiar zbudować flotę pojazdów, którymi bezpiecznie i komfortowo będą mogli przemieszczać się ich pracownicy. Wówczas zyskuje się kompleksową opiekę nad autami – m.in. serwisy w stacjach ASO oraz obsługę floty. Również wynajem samochodów na krótszy okres wiąże się z wieloma korzyściami – m.in. całodobowym Assistance na terenie kraju, pełnym pakietem ubezpieczeń, serwisowaniem pojazdu.

Wynajem samochodów we Wrocławiu – światowe marki i najlepsze modele

Wypożyczalnia samochodów Rentis Wrocław ma do zaoferowania Klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Aby znaleźć najlepsze w danym przypadku auto, warto skorzystać z intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarki. Określając kategorię pojazdów, liczbę miejsc, rodzaj skrzyni biegów, rodzaj paliwa, można znaleźć auto w sam raz na wakacje z rodziną, delegację służbową, reprezentatywny pojazd dla handlowca. Do wyboru jest kilka kategorii aut, m.in. rodzinne (Toyota, Skoda), premium (BMW i Lexus ), SUV, minivan.

Poza tym, że oferujemy wynajem aut osobowych, możemy również zaproponować naszym Klientom małe i duże samochody dostawcze, a wśród nich Toyota Proace i Mercedes Sprinter.

Wypożyczalnia samochodów Rentis Wrocław zaprasza wszystkich zainteresowanych: komfortem, bezpieczeństwem jazdy oraz atrakcyjnym cennikiem i brakiem zbędnych formalności.

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu – dogodne warunki współpracy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy dogodne warunki współpracy, oparte na przystępnym regulaminie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by z wynajmowanych pojazdów korzystano w odpowiedni sposób – zgodnie z ich przeznaczeniem oraz z poszanowaniem przepisów ruchu drogowego. Jest to szczególnie ważne dlatego, że każdy z pojazdów powinien być zaraz po zwrocie zdatny do dalszej jazdy. Z uwagi na powyższe wypożyczalnia aut we Wrocławiu Rentis zobowiązuje kierowców do właściwego użytkowania, dzięki któremu Ty będziesz mógł cieszyć się pojazdem w pełni sprawnym. Wśród warunków najmu znajdują się szczególne wymagania wiekowe zależne od klasy wypożyczanych aut. Oprócz tego kierowca zainteresowany współpracą powinien mieć odpowiednio długie doświadczenie w prowadzeniu samochodu danego typu.

Profesjonalny wynajem samochodów we Wrocławiu – niezawodność i bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie pojazdy sprawdzone i niezawodne. Staramy się bowiem o to, by nasi klienci czuli się w wynajętych pojazdach komfortowo i bezpiecznie. Każdy z pojazdów posiada pakiet niezbędnych ubezpieczeń oraz jest regularnie serwisowany – nie musisz zatem obawiać się o wystąpienie niepożądanych usterek i kolizji. Jako że nieustannie dbamy o to, by nie doszło do nadmiernego zużycia wynajmowanych samochodów wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu Rentis wymienia auta już co dwa lata. Odpowiednia rotacja w obrębie floty samochodów pozwala na utrzymanie niezwykle wysokiego poziomu jakości nie tylko pojazdów, ale również samych usług. Co więcej, w razie nagłych wypadków służymy pomocą – Twoje bezpieczeństwo jest bowiem dla nas najważniejsze.

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu – niskie ceny

Tym, co wyróżnia ofertę Rentis na tle propozycji konkurencji jest – prócz wysokiej jakości usług – korzystny cennik przygotowany w trosce o wszystkich naszych klientów. Dokładna analiza rynku pozwoliła nam ustalić ceny na poziomie odpowiednim nawet dla mniej zamożnych konsumentów. Co również ważne, wynajem samochodów we Wrocławiu Rentis nie wiąże się żadnymi ukrytymi kosztami. Wobec tego nie musisz obawiać się, że zawarta umowa narazi Cię na dodatkowy wydatek finansowy. Wynajem samochodu we Wrocławiu z Rentis to okazja dla wszystkich osób oczekujących profesjonalnych usług w przystępnych cenach.

Wynajem samochodu we Wrocławiu – rezerwacja

We Wrocławiu funkcjonują dwie wypożyczalnie samochodów Rentis – masz zatem możliwości wyboru oddziału, który położony jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli chcesz, możesz również zarezerwować pojazd przy pomocy elektronicznego formularza. Wystarczy jedynie wybrać model, termin oraz miejsce wypożyczenia. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące proponowanej oferty – w tym także pełny tekst regulaminu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu – telefonicznego bądź mailowego. W Rentis dostępne są aż cztery samodzielne kanały komunikacji dla klientów. Na wszelkie pytania odpowiadamy więc bez zbędnej zwłoki. Jesteśmy do Twoich usług.

Punkt Spotkań

Wypożyczalnia samochodów Wrocław Dworzec - Rentis

Wrocław Dworzec

Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

50-085 Wrocław

+48 720 200 500
infolinia@rentis.com

Najbliższe lokalizacje

Filtrowanie

Rodzaj

Marka

Liczba miejsc

2 9
2 9

Cena za dzień

0 900
0 900

Skrzynia biegów

Kompaktowe
Manualna

TOYOTA COROLLA

lub podobny

od 140 PLN za dzień

Dostępny w wybranym terminie

Wybierz ten samochód

Wrocław Dworzec

8.1 (126 opinie)
Kompaktowe
Manualna

HYUNDAI I30 KOMBI

lub podobny

od 150 PLN za dzień

Dostępny w wybranym terminie

Wybierz ten samochód

Wrocław Dworzec

7.9 (54 opinie)
Ekonomiczne
Automatyczna

TOYOTA YARIS

lub podobny

od 130 PLN za dzień

Dostępny w wybranym terminie

Wybierz ten samochód

Wrocław Dworzec

8.5 (121 opinie)

Aktualności i informacje

Grupa Krotoski sponsorem Rentis Club

Partner polskiej koszykówki

Wynajem firmowy?

Pojazd zastępczy z OC sprawcy

Nasze lokalizacje

Skontaktuj się z najbliższą placówką