Wynajem samochodu bez limitu kilometrów < Wypożyczalnia samochodów i wynajem aut na terenie Polski - Rentis.com

Wynajem samochodu bez limitu kilometrów

Zazwyczaj wiele firm wypożyczających samochody obostrza wynajem limitem kilometrów, blokując tym samym nie tylko przyjemność użytkowania, ale także całą zasadność wynajmu. Ograniczania te zdecydowanie przeczą idei wypożyczania samochodów, która ma zapewnić klientom przede wszystkim komfort. Dlatego usługi firmy Rentis nie są obarczone limitem kilometrów! Nie przeszkadza nam Twoja długa podróż czy intensywne korzystanie z samochodu. Przecież wynajem samochodów temu właśnie służy.

Oferujemy możliwość wynajmu auta bez limitu kilometrów na rewelacyjnych warunkach, które są bardzo konkurencyjne na rynku. Ponad 85 oddziałów, 100 000 zadowolonych klientów i wybór spośród 1000 aut dają pewność transakcji o jakiej marzy każdy klient. To wszystko dostępne w całej Polsce oraz na Litwie i w Czechach. Z nami spędzisz każdy czas w atmosferze o jakiej można było wcześniej jedynie pomarzyć.

Wynajem aut bez limitu km

Wiele firm decyduje się na redukcję przejechanych przez klienta kilometrów. Proceder ten nie pozwala na pełne użytkowanie samochodu i podważa samą ideę jego wypożyczania. Możliwość wynajmu auta bez limitu kilometrów daje pewność, że każda wydana złotówka będzie tego warta, gdyż nie zostaniemy ograniczeni barierą kilometrażu. Wiele firm upatruje w tych działaniach możliwość zarobku, narzucając wygórowane kwoty za każdy kilometr przejechany ponad limit.

Firma Rentis nie chwyta się tanich zagrywek i oferuje 100% przejrzystości. Nie szukamy rozwiązań, które mogą zaszkodzić klientom tylko staramy się skierować w zupełnie drugą stronę, oferując w pełni proklienckie nastawienie. Niech świadczy o tym nasza 12-letnia kariera i klienci, którzy wracają do nas przy każdorazowej potrzebie wynajmu auta po raz kolejny.

Wynajem aut w Rentis

Rentis to firma, która przez 12 lat wyrobiła sobie wymogi wedle własnej siebie. Stworzyliśmy trzy główne standardy jakimi się kierujemy przy każdym wynajmie. Standard “Simply” oznacza prostotę, dającą pewność łatwego i szybkiego załatwienia interesującego nas samochodu. “Safely” to standard, który mówi o bezpieczeństwie Wynajmującego poprzez najnowsze samochody i najwyższą jakość serwisową. “For less” zaś oznacza najniższą cenę przy najwyższych standardach usług. Połączenie tych trzech standardów daje w efekcie jeden – Standard Rentis.

Ponad 1000 różnych samochodów uderzy w gust każdego klienta i zaspokoi potrzeby 100% Wynajmujących. Wybierając auto bez limitu kilometrów, warto więc kierować się własnym gustem, przydatnością danego auta czy możliwością jego wykorzystania podczas całego okresu wynajmu. Wśród 1000 samochodów z pewnością znajdą się takie, które Klient będzie cenił sobie najbardziej. Wynajem samochodów bez limitu kilometrów tylko w Rentis! Korzystaj bez ograniczeń i ciesz się chwilą!

Nasze lokalizacje

Skontaktuj się z najbliższą placówką