Bydgoszcz Lotnisko < Wypożyczalnia samochodów i wynajem aut na terenie Polski - Rentis.com

Lokalizacja odbioru i zwrotu

Punkt Spotkań
Paderewskiego 1Paderewskiego 1
Wybierz lokalizację
Wybierz lokalizację

Wynajem samochodów - Bydgoszcz Lotnisko Punkt Spotkań

Planujesz podróż służbową do innego miasta? Twój samochód zepsuł się wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujesz? Chcesz w trakcie weekendu zwiedzić inne miasto? Wypożyczalnia samochodów Rentis Bydgoszcz ze swoją kompleksową ofertą nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Rozbudowana flota pojazdów oraz wiele punktów, w których możliwy jest wynajem długoterminowy aut osobowych i dostawczych sprawia, że oferowane ceny są niezwykle atrakcyjne, szczególnie w porównaniu do wypożyczalni korporacyjnych.

Największy wybór samochodów

Wypożyczalnia samochodów Rentis Bydgoszcz oferuje swoje usługi Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup Klientów, flota pojazdów, jaką dysponuje Rentis, jest niezwykle zróżnicowana. Dla tych, dla których liczy się ekonomiczna jazda i łatwe parkowanie, najbardziej odpowiednie okażą się samochody miejskie. Jeśli wyjeżdżasz z rodziną na urlop, z pewnością docenisz więcej miejsca, co jest standardem w autach kompaktowych lub kombi. Jeśli liczy się dla Ciebie prestiż, spójrz na samochody klasy premium, luksusowe czy typu SUV.
Tym, co łączy wszystkie wymienione auta, jest niewielki przebieg oraz bogate wyposażenie. Wypożyczalnia samochodów Rentis Bydgoszcz systematycznie wymienia pojazdy na nowe, dzięki czemu Klienci mają pewność, że wypożyczony model ma nie więcej niż dwa lata.

Komfort i bezpieczeństwo

Na komfort podróży wpływa również poczucie bezpieczeństwa. Aby je zapewnić, każde z aut floty Rentis systematycznie trafia na kompleksowy przegląd techniczny. Planując zakup nowych aut, priorytetem jest dla nas zawsze bezpieczeństwo, dlatego wybieramy wyłącznie te modele, które dobrze wypadają w testach bezpieczeństwa. Auta oferowane na wynajem wyposażone są w poduszki powietrzne, ABS, ESP oraz inne udogodnienia wpływające na poprawę bezpieczeństwa. Wypożycz samochód w Bydgoszczy i bądź pewien najwyższej jakości usług Rentis.

Łatwy wynajem

Wynajem samochodów w Bydgoszczy w naszym punkcie trwa maksymalnie kilkanaście minut. Formalności zostały uproszczone do minimum. Najlepiej wcześniej skorzystać z opcji internetowej rezerwacji. W intuicyjnym formularzu należy zaznaczyć wybrany model, czas wynajmu oraz ewentualnie opcje dodatkowe. Jeśli jednak wolisz tradycyjne formy kontaktu, zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro! Pracownicy firmy Rentis płynnie posługują się językami obcymi, więc możesz polecić nas także zagranicznym kontrahentom.

Warunki i promocje

Rentis oferuje wynajem samochodów w Bydgoszczy na trzy sposoby, uzależnione od długości najmu:
• wynajem krótkoterminowy,
• wynajem średnioterminowy,
• wynajem długoterminowy.

Im dłużej zamierzasz korzystać z samochodu Rentis, tym bardziej atrakcyjne stawki uzyskasz. Jako jedna z niewielu firm z tej branży umożliwiamy przedłużenie wynajmu już po podpisaniu umowy. Wypożycz samochód w Bydgoszczy i oddaj w dowolnym punkcie – tam, gdzie będzie Ci najwygodniej.

Wypożyczalnia samochodów Rentis Bydgoszcz – komfort w niskiej cenie.

Punkt Spotkań

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz Lotnisko - Rentis

Bydgoszcz Lotnisko

Paderewskiego 1

86-005 Białe Błota

+48 720 200 500
infolinia@rentis.com

Najbliższe lokalizacje

Aktualności i informacje

Grupa Krotoski sponsorem Rentis Club

Partner polskiej koszykówki

Wynajem firmowy?

Pojazd zastępczy z OC sprawcy

Nasze lokalizacje

Skontaktuj się z najbliższą placówką