Wynajem samochodu na wakacje < Wypożyczalnia samochodów i wynajem aut na terenie Polski - Rentis.com

Wynajem samochodu na wakacje

Wakacje to wspaniały okres. Spędzamy go zazwyczaj z najbliższymi i cieszymy się każdą chwilką beztroskiego życia. Często podczas takich momentów potrzebny staje się samochód, którego nam w tej chwili brak. Z pomocą przychodzi firma Rentis, która oferuje wynajem samochodów na wakacje w pełnej gamie rozmiarowej! Chcesz spędzić czas w małym mieście, gdzie skorzystasz z bardzo zwinnego autka? Czy może spędzisz czas na peryferiach, gdzie duży SUV przejedzie zarówno po autostradzie, jak i po nieutwardzonej ścieżce wprost nad piękną rzekę?

Wszelkie te możliwości pomożemy Ci wykorzystać w firmie Rentis, która wypożyczanie aut ma dosłownie we krwi – i to już od 12 lat! Obsłużyliśmy dotychczas ponad 100 000 osób, których pozytywne zdanie jest dla nas nad wyraz budujące. Stale rozwijająca się sieć oddziałów daje jasno do zrozumienia jak poważnie traktujemy naszą profesję, która wraz z upływem lat przeszła w przyjemne hobby, dlatego oferujemy wynajem aut nie tylko w Polsce, ale także na Litwie i w Czechach! Profesjonaliści zasilający nasze kadry pracownicze pomogą Ci w każdej chwili okresu wynajmu.

Wynajem aut na wakacje w kilku prostych słowach

Wielu ludzi nie chce wykorzystywać swoich 4 kółek w okresie wakacyjnym, kiedy to eksploatacja jest dość intensywna. Wielu z nich cierpi wraz z nabijaniem kolejnych kilometrów i tym samym obniżaniem wartości swojego samochodu. Niektórzy zaś posiadają auta niewielkie, które nie są w stanie fizycznie pomieścić w swoim wnętrzu wszelkich bagaży i niezbędnych w podróży przedmiotów. Z pomocą przychodzi firma Rentis, gdzie bogata na ponad 1000 samochodów oferta z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Współpraca z nami opiera się na trzech wykreowanych przez nas standardach. “Simply” to standard oznaczający niesamowitą prostotę, brak ukrytych kosztów i łatwość podejmowania samochodu. Standard “Safely” oznacza ważne dla nas bezpieczeństwo wynajmu, jakość oferowanych samochodów i pełen pakiet wszelkich ubezpieczeń. “For less” to standard, który jasno i wyraźnie łączy dwa powyższe punkty najniższą, możliwą do uzyskania ceną. Oferujemy bardzo wiele, za bardzo niewiele.

Wynajem auta na wakacje w Rentis

Nasi pracownicy jako grupa mająca bezpośrednią styczność z klientem to wykwalifikowana do granic możliwości kadra, która zechce pomóc w każdej, kolejnej minucie wynajmu. Wiedzą o oczekiwaniach, znają realia rynku i będą znać wszelkie potrzeby zanim ujrzą światło dzienne. Z ich pomocy korzystało 100 000 klientów, którzy powierzyli swoje zaufanie i którzy wracają do nas przy najbliższej okazji kolejnego wynajmu. Bo wynajem aut to coś, co wymaga ufności i wiary w zasadność działania.

Wierzymy, że trafiłeś do nas nie bez powodu. Jako firma, rzetelnie wykonująca swoje obowiązki, dajemy gwarancję sukcesu naszej współpracy oraz dążymy do zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Zorganizuje swoje wymarzone wakacje dzięki naszym usługom o najwyższym standardzie. Spędź je ze swoimi najbliższymi w rodzinnej atmosferze i odwiedź każdy zakątek kraju samochodem, który zapewni bezpieczną i komfortową podróż za niską cenę!

Nasze lokalizacje

Skontaktuj się z najbliższą placówką