Wypożyczalnie samochodów Rentis w Europie < Wypożyczalnia samochodów i wynajem aut na terenie Polski - Rentis.com

Wypożyczalnie samochodów Rentis w Europie

W firmie Rentis dysponujemy flotą samochodów zarówno w Polsce, jak i w Czechach czy na Litwie, dając tym samym możliwość wynajmu samochodu aż w trzech krajach. Najwyższa jakość obsługi niezależnie od regionu oraz oferta 1000 samochodów świadczą o naszym bardzo poważnym podejściu do oferowanych usług, dlatego z miłą chęcią prezentujemy możliwość wynajmu auta i korzystanie z niego w Europie.

W firmie Rentis już od 12 lat dbamy o zadowolenie i bezpieczeństwo klienta, oferując nowe – bo raptem 2-letnie – samochody oraz flotę opiewającą na liczbę ponad 1000 sztuk. Obsłużyliśmy wspólnymi siłami aż 100 000 klientów, którzy podjęli z nami współpracę w prawie 100 oddziałach w Polsce, na Litwie oraz w Czechach. Wyszkolona kadra z chęcią odpowie na postawione pytania, a najwyższa jakość obsługi da o sobie znać już przy podpisywaniu dokumentów.

Wypożyczanie samochodu w Europie

Europa to piękny kontynent, który warto zwiedzać. W Rentis jesteśmy świadomi tego, że klienci lubią podróżować, umożliwiamy zatem im wyjazd poza granicę Polski, po ówczesnym poinformowaniu nas o swoich planach. Wyjazd do większości krajów nie stanowi dla nas żadnego problemu, wręcz zachęcamy do tego faktu, widząc, jak pięknie prezentują się europejskie miejsca godne zwiedzenia.

Klient może wypożyczyć samochód w Polsce i oddać go bez najmniejszych problemów w krajach, gdzie mamy własne oddziały, a mianowicie w Czechach lub na Litwie. Można oczywiście po powrocie do Polski zdać samochód w którymkolwiek oddziale. Klient z łatwością załatwi wszelkie ustalenia i formalności w Polsce, by podjąć samochód już za granicą w jednym z naszych punktów. Nie ma więc obawy o zbyt wysokie, zagraniczne stawki, sztuczne zwiększone dla nieświadomych turystów.

Wynajem auta w Europie

Firma Rentis to potężne przedsiębiorstwo, które zatrudnia bardzo wielu, profesjonalnych pracowników, którzy z chęcią pomogą w procesie wynajmu. Najwyższa jakość obsługi to nasza dewiza już od samego początku istnienia i staramy się corocznie poprawiać nasze najwyższe standardy, osiągając pułap dostępny jedynie dla najlepszych firm.

Chętnie wynajmiemy Państwu samochód na podróż służbową lub prywatną, by stała ona pod znakiem przyjemności i bezawaryjnego użytkowania. Nasza flota to pełne bezpieczeństwo i komfort podróży, gdyż najwyższą jakość serwisowania zawdzięczamy renomowanym stacjom obsługi. Z Rentis wynajem samochodu to pierwszy punkt podróży, który daje przyjemność. Skorzystaj już dziś!

Nasze lokalizacje

Skontaktuj się z najbliższą placówką