Katowice < Car rental in Poland - Rentis.pl

Pick-up and drop-off location

Punkt Spotkań
Ks. Bpa H. Bednorza 2a - 6Ks. Bpa H. Bednorza 2a - 6
Select location
Select location

Cars rental - Katowice Punkt Spotkań

Wypożyczalnia samochodów Rentis Katowice wyróżnia się na rynku solidnością i elastyczną ofertą, która nie zawiedzie żadnego Klienta. Do wyboru są trzy opcje wynajmu: krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. W Rentis każdy Wynajmujący jest dla nas tak samo ważny, dlatego atrakcyjne stawki cenowe przygotowaliśmy niezależnie od czasu korzystania z usługi. Nie ograniczamy także naszych Klientów limitami kilometrów. Wypożycz samochód w Katowicach w punkcie Rentis i jedź tam, gdzie potrzebujesz.

Tani wynajem samochodów w Katowicach

Świadczone usługi będą odpowiadały potrzebom zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wpływa na to przede wszystkim doskonale utrzymana flota pojazdów. Do wyboru są samochody różnych klas, począwszy od małych miejskich aut jak Volkswagen UP, Toyota Aygo, przez niezwykle popularne i wygodne auta kompaktowe (np. Volkswagen Golf, Toyota Corolla), aż po auta najbardziej prestiżowe: klasy premium, luksusowe czy tzw. SUV-y. A to tylko część naszej oferty. Warto podkreślić, że żaden z naszych pojazdów nie ma więcej niż 2 lata. Wypożyczalnia samochodów Rentis Katowice proponuje wynajem aut osobowych o bogatym wyposażeniu, wpływającym na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Dbamy także o stan techniczny i czystość oferowanych pojazdów, dlatego niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej podróży, z Rentis będzie ona zawsze na najwyższym poziomie.

Auto na jedną dobę, wynajem długoterminowy czy leasing?

Wypożyczalnia samochodów Rentis Katowice – zatrudniony w niej personel – doskonale rozumie potrzeby Klientów. Różne są przyczyny, które skłaniają ich do wynajmu auta. W przypadku Klientów indywidualnych to zwykle awaria posiadanego pojazdu lub chęć zwiedzenia na własną rękę miasta, do którego dotarło się transportem publicznym. Gdy wynajem zleca przedsiębiorstwo, auto może być potrzebne do podróży służbowej – wtedy liczy się niezawodność, ale także prestiż. Coraz więcej osób decyduje się na długoterminowy wynajem samochodów dla firm w Rentis zamiast korzystać z usług leasingowych. Dzięki temu zdolność kredytowa przedsiębiorstwa nie zmienia się, a zatem doposażenie firmowej floty nie przeszkadza w realizacji kolejnych planów biznesowych.

Wypożycz samochód w Katowicach – to tylko kwadrans!

W podróży każda minuta jest ważna. Jeśli wydawało Ci się, że wynajem samochodów w Katowicach to skomplikowany proces, a ilość formalności może przytłoczyć, to oznacza, że nie wypróbowałeś jeszcze usług Rentis. Rezerwacja samochodu online zajmuje tu zaledwie kilka chwil, a podpisanie niezbędnych dokumentów przy odbiorze – maksymalnie kwadrans. Jeśli preferujesz formę telefoniczną lub chcesz wynająć samochód od ręki, nasi pracownicy przedstawią ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Aby wynajem aut osobowych i dostawczych był jeszcze bardziej dogodny, wypożyczony samochód możesz oddać w innych lokalizacjach niż go odbierałeś.

Wypożyczalnia samochodów Rentis Katowice – tani wynajem bez żadnych problemów. Zapraszamy.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach – komfort i bezpieczeństwo klientów

Ofertę najmu przygotowaliśmy z myślą o klientach, którzy w podróżach cenią sobie komfort oraz bezpieczeństwo. Wobec tego nie tylko ubezpieczyliśmy wszystkie pojazdy, ale nadto stworzyliśmy przystępny regulamin, który reguluje ich właściwe użytkowanie. Wypożyczalnie samochodu w Katowicach objęte tym regulaminem zobowiązują kierowców do korzystania z pojazdów zgodnie z ich przeznaczeniem oraz przepisami ruchu drogowego. Dzięki temu zwrócone samochody mogą być natychmiast przeznaczone do dalszego najmu, a Ty możesz cieszyć się pojazdem sprawnym i niezawodnym. Wśród warunków najmu umieszczonych w regulaminie znajdują się m.in. szczególne wymagania wiekowe zależne od klasy wypożyczanych pojazdów. Oprócz tego każdy kierowca chcący wypożyczyć auto powinien posiadać odpowiednie doświadczenie w zakresie prowadzenia samochodu.

Wypożyczalnia aut w Katowicach – wynajem na dogodnych warunkach

Wiemy, jak ważna jest odpowiednia komunikacja z klientem, która bardzo często wpływa na powodzenie danej transakcji i w konsekwencji rozstrzyga o zadowoleniu klientów. Decydując się na wynajem auta w Katowicach, nie musisz obawiać się o jakiekolwiek ukryte koszty – umowa nie zawiera bowiem żadnych warunków, które naraziłyby Cię na dodatkowe straty finansowe. Co więcej, w razie jakichkolwiek usterek służymy natychmiastową pomocą. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach – samochody dostawcze i luksusowe

Nasza bogata flota pojazdów nie ogranicza się wyłącznie do zwykłych samochodów osobowych. Wychodząc naprzeciw rozmaitym oczekiwaniom klientów, oferujemy również auta luksusowe oraz dostawcze. Te pierwsze sprawdzą się doskonale w przypadku długich podróży, gdy oczekujemy od auta wysokiego poziomu komfortu, drugie natomiast mogą z powodzeniem służyć do transportu rozmaitych materiałów.

Wynajem auta w Katowicach – przestępne ceny

Gwarantujemy, że wynajem samochodów w Katowicach jest propozycją niezwykle atrakcyjną finansowo. Nasz cennik przygotowaliśmy w oparciu o dokładne analizy rynkowe, a także w trosce o potrzeby naszych klientów. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością usług decydują o tym, że wynajem samochodów w Katowicach Rentis jest jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacji dotyczące naszych pojazdów, a także oferowanych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – telefonicznego lub mailowego. W Rentis dostępne są aż cztery samodzielne kanały komunikacji dla klientów. Na wszelkie pytania odpowiadamy zatem natychmiast – służąc profesjonalną pomocą i radą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Punkt Spotkań
Katowice

Ks. Bpa H. Bednorza 2a - 6

40-600 Katowice

+48 720 200 500
infolinia@rentis.com

Closest locations

Filtering

Type

Brand

Seats

2 9
2 9

Price per day

0 2100
0 2100

Gearbox

Kompaktowe
Manual

TOYOTA COROLLA

or similar

od 190 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Katowice

8.1 (126 opinions)
Dostawcze małe
Manual

TOYOTA PROACE CITY

or similar

od 220 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Katowice

7 (36 opinions)
SUV
Manual

HYUNDAI TUCSON

or similar

od 250 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Katowice

8.1 (52 opinions)

News and info

Company rental?

Our locations

Contact with the nearest department