Wynajem Aut Tychy | Wypożyczalnia Samochodów Rentis Tychy

Pick-up and drop-off location

Punkt Spotkań
Sikorskiego 100Sikorskiego 100
Select location
Select location

Cars rental - Tychy Punkt Spotkań


Wysoka jakość usług i umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego klienta – dzięki temu nasza wypożyczalnia aut przebojem weszła do rynkowej czołówki. W największych polskich miastach, a także w ważnych ośrodkach turystycznych oferujemy długoterminowy wynajem samochodu jednej z trzech znakomitych marek – BMW, Toyota oraz Lexus. Nasz kompetentny personel pomoże w ciągu kilkunastu minut załatwić formalności.

Wynajem samochodów w Tychach

Szukasz firmy oferującej wynajem samochodów w Tychach? Świetnie się składa, bo możemy zaproponować Ci współpracę z wypożyczalnią aut Rentis. Działamy w Twoim mieście!

Jesteśmy dużą ogólnopolską firmą z 17-letnim doświadczeniem. Zasięgiem obejmujemy coraz większe obszary kraju, umożliwiając klientom swobodne korzystanie z pojazdów i poruszanie się nimi na wybranych trasach. Proponujemy zarówno wynajem samochodów na krótki, jak i dłuższy czas, co daje Ci możliwość dopasowania oferty elastycznie do swoich potrzeb. Już wielu klientów indywidualnych oraz firmowych zdecydowało się współpracować z nami. Ich pozytywne opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że wypożyczalnia samochodów taka jak Rentis jest potrzebna w różnych częściach kraju. Także w Tychach!

Wypożyczalnia aut – Tychy

Klienci zgłaszają się do nas w różnych okolicznościach, często szukając wsparcia w realizacji swoich planów, które mogą być zagrożone. Dotyczy to najczęściej nieprzewidzianej awarii samochodu czy wypadku, który uziemił uszkodzony pojazd. Jak dotrzeć do celu podróży?

Zapomnij o alternatywach – komunikacja zbiorowa, taksówka, proszenie o podwiezienie kogoś z rodziny – to wszystko jest niekomfortowe i angażuje dużo czasu oraz wysiłku. Dzięki opcji wynajmu samochodów w Rentis będziesz mógł swobodnie poruszać się wygodnym, nowoczesnym i gustownym autem.

Do Twojej dyspozycji oddajemy flotę nowoczesnych pojazdów. Prowadzimy wynajem samochodów:

  • Toyota,
  • BMW,
  • Nissan,
  • Volkswagen,
  • Hyundai.

Obejrzyj dostępne auta. Gdy w wyszukiwarce podasz, że chcesz podróżować z Tych i określisz, jaki okres najmu Cię interesuje, zobaczysz samochody dostępne w tym terminie. Jakość naszej floty pozytywnie Cię zaskoczy!

Wypożyczalnia samochodów (Tychy)

Zapraszamy do współpracy z wypożyczalnią aut z Tychów. Rentis działa w Twoim mieście, pozwalając na wynajem samochodów znanych marek w wielu kolorach do wyboru. Każdy z nich jest dobrze wyposażony, a niektóre nawet w standardzie premium. Do tego do wyboru pozostaje skrzynia biegów – automatyczna lub manualna. Zapoznaj się z warunkami rezerwacji.

Tychy – w Twoim mieście jest siedziba naszej wypożyczalni!

Wypożyczalnia aut z Tychów to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują elastycznego i niezawodnego transportu. Bez względu na cel podróży czy okoliczności, wynajem samochodu może być najlepszą opcją – także wtedy, gdy planujesz oddać pojazd w innym miejscu, np. w Nowym Sączu czy Głogowie.

Jednym z głównych powodów, dla których warto skorzystać z tej wypożyczalni, jest jej szeroki wybór pojazdów znanych marek – Audi, BMW, Skoda, Seat, Citroen, Vlokswagen i inne są do Twojej dyspozycji. To niepowtarzalna szansa, aby przetestować jazdę autem, które być może w przyszłości zechcesz kupić dla siebie.

Wynajem samochodu jest najlepszą opcją dla wielu sytuacji. Przede wszystkim, jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, ale musisz pozostać mobilny przez pewien czas, wypożyczenie samochodu Ci to umożliwi. Jeśli planujesz rodzinny wyjazd lub wakacje, wynajem samochodu pozwala na komfortową podróżowanie z bagażem i zapewnia niezależność w planowaniu trasy i czasu podróży. Także wtedy, gdy Twój pojazd prywatny okazał się niesprawny i utknął w warsztacie.

Polecana wypożyczalnia z Tychów – Rentis zaprasza!

Wypożyczalnia aut z Tychów jest godna polecenia, jeśli odwiedzasz miasto w celach biznesowych. Mamy wielu klientów biznesowych, współpracujących z Rentis jednorazowo lub regularnie. Wynajęcie samochodu umożliwia im szybkie dotarcie do wyznaczonego miejsca spotkań, zapewniając wygodę i komfort podróży. Niezależność, jaką daje wynajem samochodu, pozwala na elastyczne dostosowanie planów do zmieniających się okoliczności, co jest szczególnie ważne w biznesie.

Warto również podkreślić, że wypożyczalnia aut z Tychów oferuje konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki wynajmu. Możesz wybrać opcję dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę czas trwania wynajmu i odległość, jaką planujesz pokonać. Wielokrotnie wynajem samochodu okazuje się tańszą opcją niż korzystanie z innych środków transportu, zwłaszcza jeśli podróżujesz w większej grupie.

Punkt Spotkań
Tychy

Sikorskiego 100

43-100 Tychy

+48 720 200 500
infolinia@rentis.com

Closest locations

Filtering

Type

Brand

Seats

2 9
2 9

Price per day

0 2100
0 2100

Gearbox

Kompaktowe
Manual

TOYOTA COROLLA

or similar

od 190 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Tychy

8.1 (126 opinions)
Dostawcze małe
Manual

TOYOTA PROACE CITY

or similar

od 220 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Tychy

7 (36 opinions)
SUV
Manual

HYUNDAI TUCSON

or similar

od 250 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Tychy

8.1 (52 opinions)

News and info

Company rental?

Our locations

Contact with the nearest department