Radom < Wypożyczalnia samochodów i wynajem aut na terenie Polski - Rentis.com

Lokalizacja odbioru i zwrotu

Punkt Spotkań
1905 roku 471905 roku 47
Wybierz lokalizację
Wybierz lokalizację

Wynajem samochodów - Radom Punkt Spotkań

Nagła awaria samochodu? Przeprowadzka? Zwiedzanie miasta, do którego przyleciałeś lub przyjechałeś pociągiem? Wypożyczalnia samochodów Rentis Radom sprawia, że te i inne sytuacje możesz łatwo i bez wielkich kosztów rozwiązać. Proponujemy wynajem aut osobowych i dostawczych na uczciwych warunkach – bez limitu kilometrów, w rozliczeniu za dobę wynajmu. Wypożycz samochód w Radomiu i jedź tam, dokąd planowałeś.

Najem długoterminowy samochodów, które nie zawiodą

Flota pojazdów Rentis obejmuje samochody różnych klas. Dla tych, którzy wybierają się w podróż służbową lub reprezentacyjną, doskonałym wyborem będą auta klasy premium lub luksusowe. Klienci, którzy będą poruszać się głównie w mieście, docenią raczej małe i ekonomiczne auto, np. z kategorii mini, ekonomicznej lub kompaktowej. W ofercie wypożyczalni samochodów Rentis Radom są również samochody typu SUV, wersje kombi i auta dostawcze. Wynajem samochodów w Radomiu – Rentis – to pewność, że pojazdy nie zawiodą pod żadnym względem. Dokładamy wszelkich starań, aby były one niezawodne, a sama podróż komfortowa. Systematycznie wymieniamy flotę (co 2 lata) oraz dokonujemy wnikliwych przeglądów technicznych. Wśród pojazdów oferowanych przez wypożyczalnię samochodów Rentis Radom znalazły się tylko te, które z dobrym wynikiem przeszły testy bezpieczeństwa. Każde z naszych aut posiada poduszki powietrzne, ABS i ESP.

Wypożycz samochód w Radomiu – szybko i wygodnie

Wypożyczalnia samochodów Rentis Radom umożliwia wynajem krótkoterminowy samochodów osobowych na trzy sposoby. Można wynająć pojazd na miejscu, w punkcie stacjonarnym. Gwarantujemy, że formalności nie zajmą tu więcej niż pół godziny. Istnieje również opcja wcześniejszej rezerwacji wybranego modelu – telefonicznie lub poprzez internetowy formularz. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami, dlatego to właśnie ostatnie rozwiązanie cieszy się wśród Klientów Rentis największą popularnością.

Wynajem samochodów w Radomiu, w wypożyczalni Rentis, jest nie tylko szybki i łatwo dostępny, ale również elastyczny. Oznacza to, że wypożyczone auto Klient może oddać w dowolnym punkcie naszej firmy. Na życzenie samochód może być przez naszego pracownika podstawiony w wybrane i umówione wcześniej miejsce.

Wynajem długoterminowy na korzystnych warunkach

Wypożyczalnia samochodów Rentis Radom przygotowała osobną ofertę dla Klientów korporacyjnych. Wynajem długoterminowy (powyżej roku) może być bardziej atrakcyjny niż leasing aut, ponieważ nie wpływa na zdolność kredytową przedsiębiorstwa. W ramach wynajmu długoterminowego wypożyczalnia oferuje serwisowanie oraz obsługę floty, a także samochód zastępczy gratis. Wynajem średnioterminowy (od 30 dni do roku) to podobna usługa, po którą warto sięgnąć, gdy zapotrzebowanie na firmowe auta staje się większe.

Wypożycz samochód w Radomiu na tyle, ile potrzebujesz! Z Rentis cena zawsze będzie atrakcyjna.

Punkt Spotkań

Wypożyczalnia samochodów Radom - Rentis

Radom

1905 roku 47

26-616 Radom

+48 720 200 500
infolinia@rentis.com

Najbliższe lokalizacje

Filtrowanie

Rodzaj

Marka

Liczba miejsc

2 9
2 9

Cena za dzień

0 2100
0 2100

Skrzynia biegów

Kompaktowe
Manualna

TOYOTA COROLLA

lub podobny

od 190 PLN za dzień

Dostępny w wybranym terminie

Wybierz ten samochód

Radom

8.1 (126 opinie)
Dostawcze małe
Manualna

TOYOTA PROACE CITY

lub podobny

od 220 PLN za dzień

Dostępny w wybranym terminie

Wybierz ten samochód

Radom

7 (36 opinie)
SUV
Manualna

HYUNDAI TUCSON

lub podobny

od 250 PLN za dzień

Dostępny w wybranym terminie

Wybierz ten samochód

Radom

8.1 (52 opinie)

Aktualności i informacje

Grupa Krotoski sponsorem Rentis Club

Partner polskiej koszykówki

Wynajem firmowy?

Pojazd zastępczy z OC sprawcy

Nasze lokalizacje

Skontaktuj się z najbliższą placówką