Radom < Car rental in Poland - Rentis.pl

Pick-up and drop-off location

Punkt Spotkań
1905 roku 47
1905 roku 471905 roku 47
Select location

Cars rental - Radom Punkt Spotkań

Nagła awaria samochodu? Przeprowadzka? Zwiedzanie miasta, do którego przyleciałeś lub przyjechałeś pociągiem? Wypożyczalnia samochodów Rentis Radom sprawia, że te i inne sytuacje możesz łatwo i bez wielkich kosztów rozwiązać. Proponujemy wynajem aut osobowych i dostawczych na uczciwych warunkach – bez limitu kilometrów, w rozliczeniu za dobę wynajmu. Wypożycz samochód w Radomiu i jedź tam, dokąd planowałeś.

Najem długoterminowy samochodów, które nie zawiodą

Flota pojazdów Rentis obejmuje samochody różnych klas. Dla tych, którzy wybierają się w podróż służbową lub reprezentacyjną, doskonałym wyborem będą auta klasy premium lub luksusowe. Klienci, którzy będą poruszać się głównie w mieście, docenią raczej małe i ekonomiczne auto, np. z kategorii mini, ekonomicznej lub kompaktowej. W ofercie wypożyczalni samochodów Rentis Radom są również samochody typu SUV, wersje kombi i auta dostawcze. Wynajem samochodów w Radomiu – Rentis – to pewność, że pojazdy nie zawiodą pod żadnym względem. Dokładamy wszelkich starań, aby były one niezawodne, a sama podróż komfortowa. Systematycznie wymieniamy flotę (co 2 lata) oraz dokonujemy wnikliwych przeglądów technicznych. Wśród pojazdów oferowanych przez wypożyczalnię samochodów Rentis Radom znalazły się tylko te, które z dobrym wynikiem przeszły testy bezpieczeństwa. Każde z naszych aut posiada poduszki powietrzne, ABS i ESP.

Wypożycz samochód w Radomiu – szybko i wygodnie

Wypożyczalnia samochodów Rentis Radom umożliwia wynajem krótkoterminowy samochodów osobowych na trzy sposoby. Można wynająć pojazd na miejscu, w punkcie stacjonarnym. Gwarantujemy, że formalności nie zajmą tu więcej niż pół godziny. Istnieje również opcja wcześniejszej rezerwacji wybranego modelu – telefonicznie lub poprzez internetowy formularz. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami, dlatego to właśnie ostatnie rozwiązanie cieszy się wśród Klientów Rentis największą popularnością.

Wynajem samochodów w Radomiu, w wypożyczalni Rentis, jest nie tylko szybki i łatwo dostępny, ale również elastyczny. Oznacza to, że wypożyczone auto Klient może oddać w dowolnym punkcie naszej firmy. Na życzenie samochód może być przez naszego pracownika podstawiony w wybrane i umówione wcześniej miejsce.

Wynajem długoterminowy na korzystnych warunkach

Wypożyczalnia samochodów Rentis Radom przygotowała osobną ofertę dla Klientów korporacyjnych. Wynajem długoterminowy (powyżej roku) może być bardziej atrakcyjny niż leasing aut, ponieważ nie wpływa na zdolność kredytową przedsiębiorstwa. W ramach wynajmu długoterminowego wypożyczalnia oferuje serwisowanie oraz obsługę floty, a także samochód zastępczy gratis. Wynajem średnioterminowy (od 30 dni do roku) to podobna usługa, po którą warto sięgnąć, gdy zapotrzebowanie na firmowe auta staje się większe.

Wypożycz samochód w Radomiu na tyle, ile potrzebujesz! Z Rentis cena zawsze będzie atrakcyjna.

Punkt Spotkań
Radom

1905 roku 47

26-616 Radom

+48 720 200 500
infolinia@rentis.com

Closest locations

Filtering

Type

Brand

Seats

2 9
2 9

Price per day

0 2100
0 2100

Gearbox

Kompaktowe
Manual

TOYOTA COROLLA

or similar

od 190 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Radom

8.1 (126 opinions)
Dostawcze małe
Manual

TOYOTA PROACE CITY

or similar

od 220 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Radom

7 (36 opinions)
SUV
Manual

HYUNDAI TUCSON

or similar

od 250 PLN per day

Available on selected dates

Check this car

Radom

8.1 (52 opinions)

News and info

Company rental?

Our locations

Contact with the nearest department